Václav Fejfar vybojoval 5.místo v Nové Pace

Václav Fejfar vybojoval 5.místo v Nové Pace Za krásného letního počasí se jel již pátý závod letošního Mistrovství Evropy v autokrosu v Nové Pace. Více jak 100 závodníků ze 16 zemí vedlo napínavé souboje, na které se přišlo podívat více jak 20.000 diváků. Nejvíce se všichni těšili na domácího jezdce Václava Fejfara a přestože ho celý víkend trápily technické problémy, podal statečný výkon a jako nejlepší z Čechů dojel ve finále na pátém místě v divizi D1. Tímto vítězstvím si stále drží čtvrté místo v ME.

Hned v úvodu jste zajel nejrychlejší čas před Kvašninem a Naujokaitisem. První rozjížďka ale přinesla zklamání. Co se stalo?

Václav Fejfar: „ Bohužel se mi porouchal mechanismus řazení. To nás připravilo o první strartovní pozici ve druhé jízdě, což při tak velkém počtu jezdců přináší malou šanci na umístění.“

Finále a boj o věnec byl opravdovým vyvrcholením i přesto, že problémy s řazením přetrvávaly i v neděli. Jaká tedy byla nedělní finálová jízda?

Václav Fejfar: „Pro mě byla určitě krutá, protože jsem jezdil bez trojky a čtyřky, takže jsem vlastně jezdil 1 a 2. Můžu mluvit o opravdovém ŠTĚSTÍ, že jsem zajel, tak jak jsem zajel. Byly zde daleko rychlejší auta, ale bohužel neměli jezdci takové štěstí. Na Pace se opravdu špatně předjíždí........“

Autor: rekadce TROTINA RALLYE TEAMu

Přidat komentář

Přidat váš komentář:
Jméno
Opište kod:

Komentáře k článku

6GWXyNNN: By July 3, 2012 - 12:32 pmI seldom leave a response, but i did some searching and wound up here Friday Feb. 10 | Dhound. And I do have a couple of questions for you if you tend not to mind. Is it simply me or does it give the imosisrepn like a few of the comments look as if they are written by brain dead people? :-P And, if you are posting at additional online sites, I’d like to keep up with everything fresh you have to post. Could you list of every one of all your public pages like your linkedin profile, Facebook page or twitter feed?