Valašská Rally

Valašská Rally O víkendu jsme absolvovali premiéru s naší novou eLeRkou na MMČR Valalšské Rally. Po malém nočním trápení a po nejistém seznamování se s novým autem na prvních ostrých kilometrech se nám podařilo vybojovat druhé místo v absolutním pořadí v Poháru České Republiky. Nasbírali jsme cenné zkušenosti na podle nás velmi náročné trati. Došlo také na mnohými očekávané měření obsahu našeho motoru techniky FASu. Chtěl bych touto cestou všem, kteří se k výsledku měření nedostanou sdělit, že komise naměřila obsah 1298 cm3. Doufám, že nyní již bude konec všem diskuzím nad neznámým obsahem našeho motoru. Děkujeme našim mechanikům za dobře odvedenou práci a ještě jednou panu Fiedlerovi za velice povedený motor. Díky patří také všem fanouškům podél tratí RZ za podporu, která nás vždy velmi povzbudí. Nyní probíhají přípravy vozu na nastávající Rally Vrchovina 6.-7.4. Autor: PŠ.

Přidat komentář

Přidat váš komentář:
Jméno
Opište kod:

Komentáře k článku

vvqmZ2Ik: Most help articles on the web are inaccurate or inrcneoeht. Not this!
Mates: Kluci gratuluji k fantastickému druhému místu . Co se týče protestu , myslim že již jednou tady p.Šimurda veřejně obsah motoru sděloval ne ? Jinak kluci hodně Štěstí v dalších podnicích
Jirka Chalupný: Blahopřeju kluci, k nerozeznání auto .... :)
Ada: Gratulace k uspesne premiere chlapy! Jen tak dal.Ten protest snad ani nema cenu komentovat.Vzdycky se najde nakej ubozak co nedokaze zkousnout ze nekdo umi.Chtel bych videt jeho vyraz po tom mereni.