Vrcholí přípravy na Krkonoše

Vrcholí přípravy na Krkonoše Kvapem se blíží jeden z našich nejoblíbenějších závodů, pro nás "domácí podnik" Rally Krkonoše. Včera jsme byli testovat 130LR a zabývali se doladěním nastavení auta. Myslíme, že se nám podařilo 130-tku dobře připravit, abychom mohli na "rychlostkách"opět svádět souboje s našimi soupeři. Týmová rosnička předpovídá na 17. a 18. června slunné dny, tak věříme, že přijde co nejvíce diváků, minimálně jako vloni a společně si užijeme závody na velmi pěkné trati. Velký dík patří našim mechanikům za výborně odvedenou práci při přestavbě auta na správnou 130LR. V galerii jsme přidali pár fotek z našeho testu. Autor: Milan
Fotografie: J. Rohlena, Z. Šimurdová

Přidat komentář

Přidat váš komentář:
Jméno
Opište kod:

Komentáře k článku

Dusan B.: Nemate nejake video z poslednej testovacky? :-) nemam v sucastnosti moznost ist sa na Vas pozriet na rally, tak aspon takto prostrednictvom videa ak nahodou.
Petr Diepold: Tak se hlásím jako další Plzeňák do řady,který se přijede nejen na tebe kouknout.Ještě jsem tu tvou oranžádu naživo na trati neviděl... Budem se snažit dostat i do servisu,když ne tak dopředu přeji at vše klapne!!
Petr Š.: Díky Petře, budeme se snažit. Jen doufám, že bude vše fungovat. Ahoj v Krkonoších. P.S.: Stav se v servisu.
Petr Hadáček: Ahoj chlapci.! Tak jsem moc zvědavej jak se s tím poperete.! Přijedu se na vás z Plzně podívat a pořádně zafandit. S pozdravem PETR :-)