Sezona 2011

Sezona 2011 Rok 2010 a s ním i rallye sezona je nenávratně pryč. Mám li zhodnotit uplyulý rok, tak v mých očích byl velice vydařený, na malý počet závodů, které jsme jeli. Povedlo se nám umístit na 3. místě v absolutním pořadí Poháru ČR a na druhém místě v kategorii "V".

Bohužel, nedostatek času a financí ( tak jako asi u spousty posádek ) nám neumožnilo jet všechny závody v sezoně. V roce 2011 chceme opět vyrazit na tratě rychlostních zkoušek a to se Škodou 130LR. Kadett je bohužel již prodaný do Dánska a musím říci, že po všech nezdarech a ladění to byl opravdu super spolehlivý závoďák s velkým výkonem. Nejsme však schopni udržovat dvě auta v kondici a protože jsem patriot a škodovka je pro mne srdcová záležitost, jedeme zase se škodovkou. Doufám, že jsme všechny co nám fandí nezklamali a že nám zachovají přízeň. Připravujeme nějaké změny, od úprav podvozku, přes opravu karoserie, až po menší změny v agregátu. Určitě plánujeme starty v Poháru ČR a také start na některém z domácích podniků RC. Děkujeme moc všem za dosavadní podporu, Vaše e-maily nás velice těší a jsou pro nás motorem. Budeme se s Milanem snažit bavit Vás i v roce 2011 s naší oranžádou Š130LR.

Autor: Petr Šimurda

Přidat komentář

Přidat váš komentář:
Jméno
Opište kod:

Komentáře k článku

lXxI4Iw6: So Schumer and cronies won218t do anything to fix the situation making people want to leave but are sure hot on the ball to indict them for taking individual action to escape the situationQ
Ondrej Drab: Jsem take moc rad ze zvitezila Skodovka, protoze to co Petr predvadi se skodovkou se jen tak nikde nevidi.
Dušan: Taktiež sa teším že Škodovka ostala doma, som zvedavý na úpravy a ako vám to pôjde v tejto sezóne, prajem veľa úspechov ;-)
Petr: jojo souhlas, tak ať vám to jede !
Karel: Škoda toho Kadetta, ale jsem hrozně rád že Škodovka nad Kadettem zvítězila a že se můžeme těšit na další závody se Škodou 130LR