2. setkání legend

2. setkání legend V loňském roce byla zahájena tradice setkávání bývalých továrních jezdců Škoda Motorsport. Pod záštitou Ing. Jaroslava Mansfelda a Ing. Jiřího Syrovátka se v Trutnově sešlo osm pánů v letech, aby se mnohdy po dlouhé době znovu sešli a zavzpomínali na staré časy. Byly vydány podpisové karty, uspořádána autogramiáda a slavnostní večeře a v sobotu se závodníci podívali také na trať. Všem se setkání líbilo, a proto jsme se rozhodli k novým tvářím přizvat i staré známé.

Trutnov by tak mohlo navštívit až třináct legend motoristického sportu. Novými účastníky budou Jiří Janeček, Václav Bobek, Ota Landecký, Miloš Vodseďálek a Zdeněk Ponec. Oldřichu Horsákovi bohužel obdobně jako v loňském roce překazily účast zdravotní problémy. Stejně jako loni pak do Krkonoš zamíří Svatopluk Kvaizar a Ing. Jiří Šedivý. Krátký výlet z Vrchlabí si udělají Jiří Srnský a Ing. Jiří Syrovátko. Naproti tomu z velké dálky přicestuje také letos sportovní tvář Rally Krkonoše, Nor John Haugland. Objeví se však pouze v sobotu v cíli soutěže a na vyhlášení vítězů.

Pro legendy je opět připraven zajímavý program. Po příjezdu do Trutnova v době začátku administrativních a technických přejímek posedí pánové na ředitelství či jinde. O půl sedmé je pro ně připraveno představení na Krakonošově náměstí, kde následně proběhne také autogramiáda. Večer je pak připravena slavnostní večeře s hlavními činovníky soutěže a posezení, které se v loňském roce za příjemného vyprávění protáhlo daleko přes půlnoc. V sobotu pak účastníky čeká výlet na trať nebo třeba návštěva servisní zóny. Večer se někteří zúčastnění zhostí také předávání cen vítězům letošní Rally Krkonoše.

Doufám, že také v roce 2010 podpoříte toto setkání svou hojnou účastí na autogramiádě nebo se s legendami rally setkáte přímo na trati. Pro bližší informace o účastnících navštivte v nejbližších dnech www.rallykrkonose.cz, sekci Představujeme.

Autor: Pavla Hlavatá,

Přidat komentář

Přidat váš komentář:
Jméno
Opište kod:

Komentáře k článku

mL8yuBX9t: That would be nearly imsbipsole while they destroy the profession and rob all the money, which is their intention. They are too blinded by their greed and group think to realize their product will be no better and most likely worse. A nation of over tested worker bees will not solve our problems, but only exacerbate them.