DĚKUJEME ZA PODPORU

DĚKUJEME ZA PODPORU Ani při dvojnásobném nasazení všech hlavních činovníků soutěže, jejich zástupců a samotných pořadatelů na trati by nebylo možné Rally Krkonoše uspořádat bez podpory a pomoci mnoha partnerů, sponzorů a úřadů. Těm všem a mnoha dalším patří náš velký dík – ať už s námi spolupracují poprvé nebo jsou Rally Krkonoše věrni již od prvního ročníku v roce 2007.

Generálním partnerem závodu je stejně jako v letech minulých společnost Autostyl, s. r. o. Trutnov reprezentovaná Ing. Janem Kranátem. V prostorách jeho autosalonů Škoda, Toyota a Peugeot bude opět umístěno ředitelství soutěže a proběhne zde technická přejímka stejně jako sobotní start a cíl. Post hlavního partnera zastává VyberSiAuto v čele s Petrem Šimurdou, hlavním sponzorem je již druhý rok Chládek a Tintěra, a. s. Pardubice reprezentovaná předsedou dozorčí rady Ing. Liborem Joskou.

Jmenovat je nutné také sponzory jednotlivých rychlostních zkoušek. Jsou to v případě RZ 1, 5 Starobucká firma KVK, na RZ 2, 6 Zámecký vrch firma Cityboard a Česká lesnická akademie, sponzorem RZ 3, 7 Bernartická je firma ATS z Trutnova zabývající se distribucí náhradních dílů, RZ 4, 8 Kryblická se uskutečňuje díky firmám T-Lights a SDT.

Rally Krkonoše se dále těší podpoře firem Vetim z Úpice, MM Reality s pobočkou v Trutnově, BAK a dalších. Ubytovací kapacitu pro posádky a činovníky zajišťují hotely Omnia **** v Jánských Lázních a Patria *** v Trutnově, kde probíhá také slavnostní vyhlášení vítězů.

K nejvýznamnějším mediálním partnerům rally patří Hitradio Magic a Český rozhlas Hradec Králové. V oblasti tištěných médií je to Krkonošský Deník, Trutnovinky a specializovaný časopis Rally. Záznam ze soutěže se znovu objeví prostřednictvím Mediasportu na obrazovkách ČT4 Sport. .

Rádi bychom také poděkovali dalším partnerům Rally Krkonoše. Jsou jimi Digitální tisk Luky Trutnov, Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje, Královéhradecký kraj, město Trutnov a okolní obce Staré Buky, Hajnice, Bernartice, Zlatá Olešnice, Mladé Buky a Vlčice, Policie ČR a Městská policie Trutnov, Technické služby Trutnov, SUS Královéhradeckého kraje, Česká lesnická akademie Trutnov, Farmers, ZD Výšina a mnoho dalších. Děkujeme tímto za projevenou důvěru a věříme, že ji nezklameme.

Autor: Pavla Hlavatá,

Přidat komentář

Přidat váš komentář:
Jméno
Opište kod:

Komentáře k článku

FpHQ6B5kP: Cheap Eats (I tried this one. It was easy to put toegther and yummy. I only had 7 small apples though and would love to make it again with more apples.) [...]